TETNAK Taşımacılık Turizm Tic. A.Ş.

1983 yılında kuruluşumuzdan itibaren uluslar arası karayolu eşya taşımacılığında uzmanlaşan firmamız, özmal ve tedarik araç filomuz ile Türkiye – Avrupa – Türkiye hattında her türlü nakliye, lojistik ve gümrükleme hizmetleri , Ankara ve Almanya / Münih merkez ofis ve depolarımız , İstanbul Şubemiz ve geniş acenta ağımız  ile müşterilerimize  özel ve alternatif  çözümler ve rekabetçi fiyatlar sunmaktayız.
Firmamız, uluslar arası karayolu taşımacılığının yanı sıra hava yolu ve deniz yolu taşımacılığı ve lojistik sektöründe 30 yılı aşan tecrübesi ile fuar,ağır yük ve proje taşımacılığında birçok başarıya imza attık.

GND – GMBH

Almanya Münih’ de yerleşik şirketimiz GND, 1988 yılından beri grubu Avrupa’da başarıyla temsil etmektedir. Deneyimli ve konusunda uzman teknik ekibi, konumu ve kapasitesi ile Avrupa genelinde söz sahibidir. 1500 m² alanda kurulu kendi deposu ve Hollanda, Belçika, Fransa, ve İsviçre’ de ki acentelik ağlarıyla Avrupa’ nın tüm noktasına hızlı ve güvenli bir şekilde depolama ve dağıtım ve organizasyonu, evrak tanzimi hizmeti sunmaktadır.
Ayrıca grubun dünya otomotiv devlerinden “Man Nutzfahrzeuge AG” firmasıyla yaklaşık 30 yıldır devam eden işbirliği; firmamızın otomotiv sektöründe uzmanlaşmasına; üretim bandına günlük yük taşınması nedeniyle ekspres organizasyonlar yapılmakta; Münih depodan günlük parsiyel araç çıkışı sayesinde günlük teslimler başarıyla yapılmaktadır.

TETNAK DEPOLAMA TAŞIMACILIK ve TİC.LTD.ŞTİ.

Grubun Ankara lojistik üssü içinde yerleşik 1100m2’lik modern depolama alanıyla başta Ankara olmak üzere tüm civar illerde yerleşik ihracatçı kuruluşlara büyük avantaj sunmaktadır. Ürünün sevke hazır olduğu andan itibaren sevkiyat tamamlanana kadar tüm hizmetler ( öne alma, depolama,gümrük hizmetleri,sevkiyat alıcıya teslim) tarafımızdan sunulmaktadır.

TETNAK LOJİSTİK HİZMETLERİ ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Grubun İstanbul şubesi olarak faaliyet göstermekte olup; gümrüklü ve gümrüksüz depolama; dağıtım; gümrükleme konusunda hizmet verilmektedir. İstanbul’ un ticaretteki öneminin ve yerinin bilincinde olan Tetnak; hizmet bütününde aksaklık olmaması adına; İstanbul şubesi ve uzun yıllardır çalışmakta olduğu acenteleriyle bu bölgede de güçlü bir altyapıyla hizmet vermektedir.